SPC563M64L7COBR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPC563M64L7COBR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPC563M64L7COBR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
lomakkeissa: SPC563M64L7COBR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
SPC563M64L7COBR: n tekniset tiedot
Osa numero SPC563M64L7COBR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10053 pcs Tietolomake SPC563M64L7COBR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 1.32 V Toimittaja Device Package 176-LQFP (24x24)
Nopeus 64MHz Sarja Automotive, AEC-Q100, SPC56
RAM Koko 94K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 1.5MB (1.5M x 8) oheislaitteet DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 176-LQFP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA)
I / O-numero 80 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko -
Yksityiskohtainen kuvaus e200z3 Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Datamuuntimet A/D 34x12b