SPDCPOE12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPDCPOE12 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPDCPOE12
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 10W
lomakkeissa: SPDCPOE12.pdf
  • Viesti
SPDCPOE12: n tekniset tiedot
Osa numero SPDCPOE12 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DC DC CONVERTER 12V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7055 pcs Tietolomake SPDCPOE12.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 1.5kV
Jännite - tulo (Min) 38.5V Jännite - tulo (Max) 60V
Tyyppi Isolated PoE Module Koko / Dimension 3.39" L x 0.95" W x 0.67" H (86.0mm x 24.2mm x 17.0mm)
Sarja - Virta (wattia) 10W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 20-SIP Module
Muut nimet 497-10149 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP, UVLO tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated PoE Module DC DC Converter 1 Output 12V 800mA 38.5V - 60V Input Nykyinen - Output (Max) 800mA