ST1L05CPU33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ST1L05CPU33R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST1L05CPU33R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6DFN
lomakkeissa: ST1L05CPU33R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ST1L05CPU33R: n tekniset tiedot
Osa numero ST1L05CPU33R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94367 pcs Tietolomake ST1L05CPU33R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1.3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 7V
Toimittaja Device Package 6-DFN (3x3) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 6-VDFN Exposed Pad PSRR 65dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-10617-1 Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.3A 6-DFN (3x3) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 650µA
Nykyinen - Tuotos 1.3A Ohjaustoiminnot Enable