ST1S06PM33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ST1S06PM33R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST1S06PM33R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1.5A SYNC DFN6
lomakkeissa: ST1S06PM33R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
ST1S06PM33R: n tekniset tiedot
Osa numero ST1S06PM33R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 1.5A SYNC DFN6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51802 pcs Tietolomake ST1S06PM33R.pdf
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Min) 4.2V Jännite - tulo (Max) 6V
topologia Buck Synchronous Tasasuuntaaja Yes
Toimittaja Device Package 6-DFN (3x3) Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 6-VDFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-5801-1 Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 1.5MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1.5A 6-VDFN Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 1.5A