ST75C185BDR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST75C185BDR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC DVR/RCVR LP MULT RS232 20SOIC
lomakkeissa: ST75C185BDR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
ST75C185BDR: n tekniset tiedot
Osa numero ST75C185BDR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC DVR/RCVR LP MULT RS232 20SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 195383 pcs Tietolomake ST75C185BDR.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Tyyppi Transceiver
Toimittaja Device Package 20-SO Sarja -
Vastaanottimen hystereesi 1.1V protokolla RS232
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Muut nimet 497-2126-2 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C