STB100N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB100N10F7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STB100N10F7
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 80A D2PAK
lomakkeissa: STB100N10F7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STB100N10F7: n tekniset tiedot
Osa numero STB100N10F7 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 80A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 61691 pcs Tietolomake STB100N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja DeepGATE™, STripFET™ VII RDS (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V
Tehonkulutus (Max) 150W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-14527-2
STB100N10F7-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 4369pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 61nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 80A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)