STB10N65K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB10N65K3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STB10N65K3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 650V 10A D2PAK
lomakkeissa: STB10N65K3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STB10N65K3: n tekniset tiedot
Osa numero STB10N65K3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 650V 10A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36164 pcs Tietolomake STB10N65K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja SuperMESH3™ RDS (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3.6A, 10V
Tehonkulutus (Max) 150W (Tc) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-14032-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 650V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 650V 10A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)