STB200N4F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB200N4F3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STB200N4F3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
lomakkeissa: STB200N4F3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STB200N4F3: n tekniset tiedot
Osa numero STB200N4F3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29485 pcs Tietolomake STB200N4F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 80A, 10V
Tehonkulutus (Max) 300W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 75nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 40V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)