STC6NF30V
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STC6NF30V
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET 2N-CH 30V 6A 8-TSSOP
lomakkeissa: STC6NF30V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
STC6NF30V: n tekniset tiedot
Osa numero STC6NF30V Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET 2N-CH 30V 6A 8-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49829 pcs Tietolomake STC6NF30V.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 600mV @ 250µA Toimittaja Device Package 8-TSSOP
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 3A, 4.5V
Virta - Max 1.5W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Muut nimet 497-3152-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9nC @ 2.5V
FET tyyppi 2 N-Channel (Dual) FET Ominaisuus Logic Level Gate
Valua lähde jännite (Vdss) 30V Yksityiskohtainen kuvaus Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 30V 6A 1.5W Surface Mount 8-TSSOP
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 6A