STD10N60DM2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10N60DM2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD10N60DM2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP.,
lomakkeissa: 1.STD10N60DM2.pdf2.STD10N60DM2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STD10N60DM2: n tekniset tiedot
Osa numero STD10N60DM2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus N-CHANNEL 600 V, 0.26 OHM TYP., Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 46633 pcs Tietolomake 1.STD10N60DM2.pdf2.STD10N60DM2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja MDmesh™ DM2 RDS (Max) @ Id, Vgs 530 mOhm @ 4A, 10V
Tehonkulutus (Max) 109W (Tc) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-16924-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 529pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 15nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 650V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 650V 8A (Tc) 109W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 8A (Tc)