STD10P10F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD10P10F6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD10P10F6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET P-CH 100V 10A
lomakkeissa: STD10P10F6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STD10P10F6: n tekniset tiedot
Osa numero STD10P10F6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET P-CH 100V 10A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 244900 pcs Tietolomake STD10P10F6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ F6 RDS (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 40W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-16300-2
Käyttölämpötila 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 864pF @ 80V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16.5nC @ 10V
FET tyyppi P-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 100V 10A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)