STD12NF06LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD12NF06LT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD12NF06LT4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
lomakkeissa: STD12NF06LT4.pdf
  • Viesti
STD12NF06LT4: n tekniset tiedot
Osa numero STD12NF06LT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 12A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4479 pcs Tietolomake STD12NF06LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 6A, 10V
Tehonkulutus (Max) 42.8W (Tc) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-2487-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 350pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 12A (Tc) 42.8W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)