STD17NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD17NF25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD17NF25
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
lomakkeissa: STD17NF25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STD17NF25: n tekniset tiedot
Osa numero STD17NF25 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 250V 17A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 42236 pcs Tietolomake STD17NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 8.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 90W (Tc) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-7960-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.5nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 250V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 250V 17A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)