STD19NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD19NF20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD19NF20
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK
lomakkeissa: STD19NF20.pdf
  • Viesti
STD19NF20: n tekniset tiedot
Osa numero STD19NF20 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3590 pcs Tietolomake STD19NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja MESH OVERLAY™ RDS (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 7.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 90W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 200V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 15A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)