STD20NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD20NF20 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD20NF20
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 200V 18A DPAK
lomakkeissa: STD20NF20.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STD20NF20: n tekniset tiedot
Osa numero STD20NF20 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 200V 18A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112277 pcs Tietolomake STD20NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 10A, 10V
Tehonkulutus (Max) 110W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-5810-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 940pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 200V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 200V 18A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 18A (Tc)