STD40NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD40NF10 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD40NF10
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 50A DPAK
lomakkeissa: STD40NF10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STD40NF10: n tekniset tiedot
Osa numero STD40NF10 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 50A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 90318 pcs Tietolomake STD40NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 25A, 10V
Tehonkulutus (Max) 125W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-7969-2
STD40NF10-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 50A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)