STD50NH02L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD50NH02L-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD50NH02L-1
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 24V 50A I-PAK
lomakkeissa: STD50NH02L-1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
STD50NH02L-1: n tekniset tiedot
Osa numero STD50NH02L-1 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 24V 50A I-PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 126627 pcs Tietolomake STD50NH02L-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.8V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I-PAK
Sarja STripFET™ III RDS (Max) @ Id, Vgs 10.5 mOhm @ 25A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Muut nimet 497-3519-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 24V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 24V 50A (Tc) 60W (Tc) Through Hole I-PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)