STD7N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD7N60M2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD7N60M2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 600V DPAK
lomakkeissa: STD7N60M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STD7N60M2: n tekniset tiedot
Osa numero STD7N60M2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 600V DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 159009 pcs Tietolomake STD7N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja MDmesh™ II Plus RDS (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 2.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-13941-2
STD7N60M2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 271pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8.8nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 600V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 600V 5A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)