STEF12EPUR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STEF12EPUR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STEF12EPUR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC ELECTRONIC FUSE 12V 10DFN
lomakkeissa: 1.STEF12EPUR.pdf2.STEF12EPUR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STEF12EPUR: n tekniset tiedot
Osa numero STEF12EPUR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC ELECTRONIC FUSE 12V 10DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 95273 pcs Tietolomake 1.STEF12EPUR.pdf2.STEF12EPUR.pdf
Jännite - Input 7.6 V ~ 18 V Toimittaja Device Package 10-DFN (3x3)
Sarja - Mittausmenetelmä -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 10-VFDFN Exposed Pad
Muut nimet 497-16902-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Electronic Fuse
Yksityiskohtainen kuvaus Electronic Fuse Regulator 3.6A 10-DFN (3x3) Nykyinen - Tuotos 3.6A