STF100N6F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF100N6F7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STF100N6F7
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 60V 46A F7 TO220FP
lomakkeissa: STF100N6F7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
  • Viesti
STF100N6F7: n tekniset tiedot
Osa numero STF100N6F7 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 46A F7 TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41018 pcs Tietolomake STF100N6F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja STripFET™ F7 RDS (Max) @ Id, Vgs 5.6 mOhm @ 23A, 10V
Tehonkulutus (Max) 25W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-15884-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1980pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 46A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)