STF25N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF25N10F7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STF25N10F7
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 25A TO-220FP
lomakkeissa: STF25N10F7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STF25N10F7: n tekniset tiedot
Osa numero STF25N10F7 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 25A TO-220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83823 pcs Tietolomake STF25N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja DeepGATE™, STripFET™ VII RDS (Max) @ Id, Vgs 35 mOhm @ 12.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 25W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-14553-5
STF25N10F7-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 920pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 19A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 19A (Tc)