STF6N80K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF6N80K5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STF6N80K5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 800V 4.5A TO-220FP
lomakkeissa: STF6N80K5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STF6N80K5: n tekniset tiedot
Osa numero STF6N80K5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 800V 4.5A TO-220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73780 pcs Tietolomake STF6N80K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) 30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja SuperMESH5™ RDS (Max) @ Id, Vgs 1.6 Ohm @ 2A, 10V
Tehonkulutus (Max) 25W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-15014-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 270pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 800V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 800V 4.5A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STF6N95K5
STF6N95K5
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 950V 9A TO-220FP
Varastossa: 27893 pcs
ladata: STF6N95K5.pdf
RFQ
STF715
STF715
Kuvaus: TRANS NPN 80V 1.5A SOT89