STF8NK100Z
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF8NK100Z Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STF8NK100Z
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 6.5A TO220FP
lomakkeissa: STF8NK100Z.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STF8NK100Z: n tekniset tiedot
Osa numero STF8NK100Z Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 6.5A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17841 pcs Tietolomake STF8NK100Z.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja SuperMESH™ RDS (Max) @ Id, Vgs 1.85 Ohm @ 3.15A, 10V
Tehonkulutus (Max) 40W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-5007-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 102nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 1000V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 6.5A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FP Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 6.5A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STF826
STF826
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS PNP 30V 3A SOT-89