STFI15N95K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STFI15N95K5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STFI15N95K5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP.,
lomakkeissa: 1.STFI15N95K5.pdf2.STFI15N95K5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
STFI15N95K5: n tekniset tiedot
Osa numero STFI15N95K5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP., Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 18574 pcs Tietolomake 1.STFI15N95K5.pdf2.STFI15N95K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I2PAKFP (TO-281)
Sarja MDmesh™ K5 RDS (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 5.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 30W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-262-3 Full Pack, I²Pak Muut nimet 497-17092
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 855pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 950V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 950V 7.5A (Ta) 30W Through Hole I2PAKFP (TO-281) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 7.5A (Ta)