STGB10NB37LZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB10NB37LZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGB10NB37LZ
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 440V 20A 125W D2PAK
lomakkeissa: STGB10NB37LZ.pdf
  • Viesti
STGB10NB37LZ: n tekniset tiedot
Osa numero STGB10NB37LZ Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 440V 20A 125W D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5693 pcs Tietolomake STGB10NB37LZ.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 440V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 4.5V, 10A
Testaa kunto 328V, 10A, 1 kOhm, 5V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 1.3µs/8µs
Switching Energy 2.4mJ (on), 5mJ (off) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja PowerMESH™ Virta - Max 125W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muut nimet 497-12592-5
STGB10NB37LZ-ND
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi - Gate Charge 28nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 440V 20A 125W Surface Mount D2PAK Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 40A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 20A Perusosan osanumero STG*10NB
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STGB10NB40LZT4
STGB10NB40LZT4
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IGBT 440V 20A 150W D2PAK