STGB20NB37LZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB20NB37LZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGB20NB37LZ
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 425V 40A 200W D2PAK
lomakkeissa: STGB20NB37LZ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STGB20NB37LZ: n tekniset tiedot
Osa numero STGB20NB37LZ Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 425V 40A 200W D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44474 pcs Tietolomake STGB20NB37LZ.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 425V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 4.5V, 20A
Testaa kunto 250V, 20A, 1 kOhm, 4.5V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 2.3µs/2µs
Switching Energy 11.8mJ (off) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja PowerMESH™ Virta - Max 200W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi -
Gate Charge 51nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 425V 40A 200W Surface Mount D2PAK
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 80A Nykyinen - Collector (le) (Max) 40A