STGF15M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF15M65DF2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGF15M65DF2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
lomakkeissa: STGF15M65DF2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STGF15M65DF2: n tekniset tiedot
Osa numero STGF15M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35078 pcs Tietolomake STGF15M65DF2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 15A
Testaa kunto 400V, 15A, 12 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 24ns/93ns
Switching Energy 90µJ (on), 450µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 142ns
Virta - Max 31W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack Muut nimet 497-16480-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 45nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 30A 31W Through Hole TO-220FP
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 60A Nykyinen - Collector (le) (Max) 30A