STGIPL14K60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPL14K60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGIPL14K60
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT IPM MODULE 14A 600V 38SDIP
lomakkeissa: STGIPL14K60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STGIPL14K60: n tekniset tiedot
Osa numero STGIPL14K60 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT IPM MODULE 14A 600V 38SDIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6960 pcs Tietolomake STGIPL14K60.pdf
Jännite - Isolation 2500VDC Jännite 600V
Tyyppi IGBT Sarja SLLIMM™
Pakkaus / Case 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) Muut nimet 497-10571-5
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 14A 38-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm) nykyinen 14A