STGIPS15C60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGIPS15C60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGIPS15C60
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOD IGBT SLLIMM 15A 600V 25SDIP
lomakkeissa: STGIPS15C60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
11 pcs
110 pcs
506 pcs
1001 pcs
  • Viesti
STGIPS15C60: n tekniset tiedot
Osa numero STGIPS15C60 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOD IGBT SLLIMM 15A 600V 25SDIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7207 pcs Tietolomake STGIPS15C60.pdf
Jännite - Isolation 2500Vrms Jännite 600V
Tyyppi IGBT Sarja SLLIMM™
Pakkaus / Case 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) Muut nimet 497-15128-5
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Power Driver Module IGBT 3 Phase 600V 15A 25-PowerDIP Module (0.993", 25.23mm) nykyinen 15A
kokoonpano 3 Phase
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STGIPS15C60-H
STGIPS15C60-H
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOD IGBT SLLIMM 15A 600V 25SDIP
Varastossa: 7895 pcs
ladata: STGIPS15C60-H.pdf
RFQ
STGIPS10K60T-H
STGIPS10K60T-H
Kuvaus: MOD IGBT SLLIMM 10A 600V 25SDIP
Varastossa: 10226 pcs
ladata: STGIPS10K60T-H.pdf
RFQ
STGIPS10K60T
STGIPS10K60T
Kuvaus: MOD IPM 600V 10A 25-SDIP