STGP10NB60S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP10NB60S Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGP10NB60S
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 29A 80W TO220
lomakkeissa: STGP10NB60S.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STGP10NB60S: n tekniset tiedot
Osa numero STGP10NB60S Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 29A 80W TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 94992 pcs Tietolomake STGP10NB60S.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 15V, 10A
Testaa kunto 480V, 10A, 1 kOhm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 700ns/1.2µs
Switching Energy 600µJ (on), 5mJ (off) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja PowerMESH™ Virta - Max 80W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 497-6733-5
STGP10NB60S-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi - Gate Charge 33nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 29A 80W Through Hole TO-220AB Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 80A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 29A Perusosan osanumero STG*10NB