STGW30V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30V60DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGW30V60DF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 60A 258W TO247
lomakkeissa: STGW30V60DF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STGW30V60DF: n tekniset tiedot
Osa numero STGW30V60DF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 60A 258W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24846 pcs Tietolomake STGW30V60DF.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 45ns/189ns
Switching Energy 383µJ (on), 233µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 53ns
Virta - Max 258W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-13765-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 163nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 60A 258W Through Hole TO-247
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A