STH300NH02L-6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STH300NH02L-6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STH300NH02L-6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 24V 180A H2PAK-6
lomakkeissa: STH300NH02L-6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STH300NH02L-6: n tekniset tiedot
Osa numero STH300NH02L-6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 24V 180A H2PAK-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34741 pcs Tietolomake STH300NH02L-6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package H²PAK
Sarja Automotive, AEC-Q101, STripFET™ III RDS (Max) @ Id, Vgs 1.2 mOhm @ 80A, 10V
Tehonkulutus (Max) 300W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Muut nimet 497-12255-2
STH300NH02L6
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 7050pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 109nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 24V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 24V 180A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount H²PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 180A (Tc)