STHDLS101AQTR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STHDLS101AQTR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STHDLS101AQTR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC VIDEO LEVEL SHIFTER 48-QFN
lomakkeissa: STHDLS101AQTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STHDLS101AQTR: n tekniset tiedot
Osa numero STHDLS101AQTR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC VIDEO LEVEL SHIFTER 48-QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 159320 pcs Tietolomake STHDLS101AQTR.pdf
Tyyppi Level Shifter Toimittaja Device Package 48-QFN (7x7)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 48-QFN Muut nimet 497-9078-2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Perusosan osanumero STHDLS101
Sovellukset HDMI
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STHDLS101QTR
STHDLS101QTR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC LEVEL SHIFTER HDMI 48-QFN
Varastossa: 26430 pcs
ladata: STHDLS101QTR.pdf
RFQ
STHS2375AM6F
STHS2375AM6F
Kuvaus: IC CTLR PD IEEE 802.3AF 8SOIC
Varastossa: 57595 pcs
ladata: STHS2375AM6F.pdf
RFQ
STH6N95K5-2
STH6N95K5-2
Kuvaus: MOSFET N-CH 950V 6A
ladata: STH6N95K5-2.pdf
STH52N10LF3-2AG
STH52N10LF3-2AG
Kuvaus: MOSFET N-CH 100V 52A H2PAK-2