STI17NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI17NF25 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STI17NF25
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 250V 17A I2PAK
lomakkeissa: STI17NF25.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STI17NF25: n tekniset tiedot
Osa numero STI17NF25 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 250V 17A I2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70499 pcs Tietolomake STI17NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I2PAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 8.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 90W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.5nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 250V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 250V 17A (Tc) 90W (Tc) Through Hole I2PAK
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)