STI55NF03L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI55NF03L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STI55NF03L
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 55A I2PAK
lomakkeissa: STI55NF03L.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STI55NF03L: n tekniset tiedot
Osa numero STI55NF03L Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 55A I2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59384 pcs Tietolomake STI55NF03L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I2PAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 27.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 80W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Muut nimet 497-12263
Käyttölämpötila -60°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1265pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 27nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 55A (Tc) 80W (Tc) Through Hole I2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)