STI76NF75
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STI76NF75 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STI76NF75
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 75V 80A I2PAK
lomakkeissa: STI76NF75.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STI76NF75: n tekniset tiedot
Osa numero STI76NF75 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 75V 80A I2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37173 pcs Tietolomake STI76NF75.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I2PAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 40A, 10V
Tehonkulutus (Max) 300W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Muut nimet 497-12266
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 75V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 75V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole I2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)