STK20N75F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STK20N75F3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STK20N75F3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 75V 20A POLARPAK
lomakkeissa: STK20N75F3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
STK20N75F3: n tekniset tiedot
Osa numero STK20N75F3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 75V 20A POLARPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20133 pcs Tietolomake STK20N75F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PolarPak®
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 10A, 10V
Tehonkulutus (Max) 5.2W (Tc) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case PolarPak® Muut nimet 497-8900-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3150pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 53nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 75V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 75V 20A (Tc) 5.2W (Tc) Surface Mount PolarPak® Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)