STL35N15F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL35N15F3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STL35N15F3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 150V 33A POWERFLAT56
lomakkeissa: STL35N15F3.pdf
  • Viesti
STL35N15F3: n tekniset tiedot
Osa numero STL35N15F3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 150V 33A POWERFLAT56 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 50596 pcs Tietolomake STL35N15F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PowerFlat™ (5x6)
Sarja STripFET™ III RDS (Max) @ Id, Vgs 40 mOhm @ 3.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 80W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-PowerVDFN Muut nimet 497-11208-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1905pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 49.4nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 150V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 150V 33A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)