STL75NH3LL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL75NH3LL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STL75NH3LL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 20A POWERFLAT6X5
lomakkeissa: STL75NH3LL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STL75NH3LL: n tekniset tiedot
Osa numero STL75NH3LL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 20A POWERFLAT6X5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25629 pcs Tietolomake STL75NH3LL.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PowerFlat™ (6x5)
Sarja STripFET™ RDS (Max) @ Id, Vgs 5.7 mOhm @ 10A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-PowerVDFN Muut nimet 497-8485-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1810pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 75A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STL73D
STL73D
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRANS NPN 400V 1.5A TO-92
Varastossa: 188309 pcs
ladata: STL73D.pdf
RFQ
STL7LN80K5
STL7LN80K5
Kuvaus: MOSFET N-CH 800V 5A POWERFLAT
Varastossa: 84067 pcs
ladata: STL7LN80K5.pdf
RFQ
STL73
STL73
ladata: STL73.pdf
STL72
STL72
Kuvaus: TRANS NPN 400V 1A TO-92