STLQ015M28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLQ015M28R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STLQ015M28R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
lomakkeissa: 1.STLQ015M28R.pdf2.STLQ015M28R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
STLQ015M28R: n tekniset tiedot
Osa numero STLQ015M28R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 376424 pcs Tietolomake 1.STLQ015M28R.pdf2.STLQ015M28R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 40dB ~ 15dB (1kHz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-16675-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 2.4µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1.7µA Nykyinen - Tuotos 150mA