STLQ50C-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLQ50C-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STLQ50C-R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 50MA SOT323-5
lomakkeissa: STLQ50C-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
STLQ50C-R: n tekniset tiedot
Osa numero STLQ50C-R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 50MA SOT323-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 285049 pcs Tietolomake STLQ50C-R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.22V
Voltage - lähtö (Max) 11V Jännite - tulo (Max) 12V
Toimittaja Device Package SOT-323-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 30dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 497-5819-2
STLQ50CR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.22 V ~ 11 V 50mA SOT-323-5 Nykyinen - Supply (Max) 6µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5µA Nykyinen - Tuotos 50mA