STM32L011E4Y6TR
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L011E4Y6TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 25WLCSP
lomakkeissa: STM32L011E4Y6TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
STM32L011E4Y6TR: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L011E4Y6TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 25WLCSP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119457 pcs Tietolomake STM32L011E4Y6TR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 25-WLCSP
Nopeus 32MHz Sarja STM32L0
RAM Koko 2K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 16KB (16K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 25-UFBGA, WLCSP
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 21 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko 512 x 8
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 25-WLCSP Datamuuntimet A/D 10x12b