STM32L031F4P3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L031F4P3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L031F4P3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP
lomakkeissa: 1.STM32L031F4P3.pdf2.STM32L031F4P3.pdf3.STM32L031F4P3.pdf4.STM32L031F4P3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STM32L031F4P3: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L031F4P3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 16KB FLASH 20TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Nopeus 32MHz Sarja STM32L0
RAM Koko 8K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 16KB (16K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 497-16805 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) I / O-numero 15
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 1K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 16KB (16K x 8) FLASH 20-TSSOP