STM32L031K6T6TR
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L031K6T6TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
lomakkeissa: 1.STM32L031K6T6TR.pdf2.STM32L031K6T6TR.pdf3.STM32L031K6T6TR.pdf4.STM32L031K6T6TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2400 pcs
  • Viesti
STM32L031K6T6TR: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L031K6T6TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Nopeus 32MHz
Sarja STM32L0 RAM Koko 8K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 32KB (32K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 25 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko 1K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH Datamuuntimet A/D 10x12b