STM32L041E6Y6TR
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L041E6Y6TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP
lomakkeissa: 1.STM32L041E6Y6TR.pdf2.STM32L041E6Y6TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
STM32L041E6Y6TR: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L041E6Y6TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 32KB FLASH 25WLCSP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83548 pcs Tietolomake 1.STM32L041E6Y6TR.pdf2.STM32L041E6Y6TR.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Nopeus 32MHz
Sarja STM32L0 RAM Koko 8K x 8
Program Memory Type FLASH Program Memory Size 32KB (32K x 8)
oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 20 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko 1K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH Datamuuntimet A/D 10x12b