STM32L100RCT6
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L100RCT6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
lomakkeissa: STM32L100RCT6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Viesti
STM32L100RCT6: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L100RCT6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17601 pcs Tietolomake STM32L100RCT6.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 64-LQFP (10x10)
Nopeus 32MHz Sarja STM32L1
RAM Koko 16K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 256KB (256K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet 497-17513
STM32L100RCT6-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 51
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 8K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)