STM32L152CCU6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L152CCU6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L152CCU6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN
lomakkeissa: 1.STM32L152CCU6.pdf2.STM32L152CCU6.pdf3.STM32L152CCU6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1560 pcs
  • Viesti
STM32L152CCU6: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L152CCU6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFPN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 48-UFQFPN (7x7)
Nopeus 32MHz Sarja STM32L1
RAM Koko 32K x 8 Program Memory Type FLASH
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 48-UFQFN Exposed Pad
Oscillator tyyppi Internal Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
I / O-numero 37 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant EEPROM Koko 8K x 8
Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) Datamuuntimet A/D 14x12b; D/A 2x12b