STM32L152RET6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STM32L152RET6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
lomakkeissa: 1.STM32L152RET6.pdf2.STM32L152RET6.pdf3.STM32L152RET6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Viesti
STM32L152RET6: n tekniset tiedot
Osa numero STM32L152RET6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 64-LQFP (10x10)
Nopeus 32MHz Sarja STM32L1
RAM Koko 80K x 8 Program Memory Type FLASH
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 64-LQFP
Muut nimet 497-15830
STM32L152RET6-ND
Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 51
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 16K x 8 Yksityiskohtainen kuvaus ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)