STM8L151F3P6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM8L151F3P6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STM8L151F3P6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP
lomakkeissa: STM8L151F3P6.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
74 pcs
148 pcs
518 pcs
1036 pcs
  • Viesti
STM8L151F3P6: n tekniset tiedot
Osa numero STM8L151F3P6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64598 pcs Tietolomake STM8L151F3P6.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 20-TSSOP
Nopeus 16MHz Sarja STM8L EnergyLite
RAM Koko 1K x 8 Program Memory Type FLASH
Program Memory Size 8KB (8K x 8) oheislaitteet Brown-out Detect/Reset, DMA, IR, POR, PWM, WDT
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet 497-11493-5 Oscillator tyyppi Internal
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) I / O-numero 18
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Koko 256 x 8 Yksityiskohtainen kuvaus STM8 STM8L EnergyLite Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 20-TSSOP