STN1NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STN1NF10
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 100V 1A SOT-223
lomakkeissa: STN1NF10.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STN1NF10: n tekniset tiedot
Osa numero STN1NF10 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 1A SOT-223 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 89909 pcs Tietolomake STN1NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package SOT-223
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 500mA, 10V
Tehonkulutus (Max) 2.5W (Tc) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-261-4, TO-261AA Muut nimet 497-14747-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 105pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 6nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 100V 1A (Tc) 2.5W (Tc) Surface Mount SOT-223 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 1A (Tc)